Notaris nowe funkcjonalności w zakresie przekazywania wypisów/odpisów/wyciągów do KRS - Notaris - Program dla notariuszy
menu
menu
  • Podaj pełną, rejestrową nazwę firmy.
  • Podaj numer NIP (10 cyfr)
    Informacja dotycząca danych osobowych zawarta jest na stronie http://www.notaris.pl/2019/01/informacja-dotyczaca-danych-osobowych-przetwarzanych-przez-serwis-notaris-pl/

Notaris nowe funkcjonalności w zakresie przekazywania wypisów/odpisów/wyciągów do KRS

15.09.2017

Oprogramowanie Edytor Notaris od wersji 3.1 przystosowane jest do pracy z opracowanym przez KRN repozytorium wypisów, Program Notaris wyposażony jest w mechanizm zapisywania plików do formatu PDF oraz funkcję podpisywania dokumentów kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Krajowa Rada Notarialna wbrew własnym deklaracjom złożonym w komunikacie poniżej nie udostępniła wersji szkoleniowej oprogramowania, które implementuje w ramach działania spółki Rejestry Notarialne.

Takie działania naszym zdaniem narażają nas wszystkich na niepotrzebne komplikacje, którym można uniknąć jedynie współpracując z producentami systemów  do obsługi kancelarii notarialnych. 

Zaważywszy, że termin wejścia nowych przepisów przewidziany jest na dzień 2017.10.01 firma nasza ponownie zwróciła się w dniu wczorajszym z prośbą do Pana Prezesa Mariusza Białeckiego o udostępnienie naszym klientom oprogramowania szkoleniowego.

Komunikat KRN z dnia 2017-07-05

 

 

« powrót